Kosmētika

Salonā izmantojam  Farouk kompānijas matu kosmētiku-CHI.

Krāsošana ar zīdu. Šīs procedūras ienākšana tirgū izsauca īstu revolūciju skaistuma industrijā. Ar šī produkta parādīšanos, pirmo reizi bija iespēja veikt matu krāsošanu neizmantojot amonjaku. Mūsdienās matu krāsošana saistīta ar matu bojāšanu, jo amonjaks pirmkārt ir gāze. Tās reakcija darbojas pirmās piecpadsmit minūtes. Ir vērts atzīmēt, ka reakcija ir ļoti agresīva, kas izsauc matu pietūkšanu. Mats kļūst ļoti porains un pārtrauc iekšēji dabisko procesu. Pie zīda krāsošanas mēs izmantojam MIA. Tas ir šķidrums, kas reakciju veic sākot no pirmās minūtes un ilgst līdz 45 minūtēm, kas ļauj maigi atvērt kutikulu, lai tajā iekļūtu pigments un zīds. Tātad, tā vietā, krāsošana, kura neizbēgami traumē matu (faktiski noārdot to) mums ir iespēja strādāt ar produkciju, kas ne tikai saglabā matu dzīvu, bet dabiskā veidā aktīvi to atjauno. Kā arī veselīgā veidā saglabā mata sīpolu un tas  nodrošina jau sākotnēji veselīgu augšanu, nevis nepietiekamu uzturu matiem.

Ne mazāk svarīgi ir arī tas, ka procedūras laikā notiek attīrīšana galvas ādai un stimulācija zemādas asinsritei. Procedūras laikā ievērojami uzlabojas epitēlijas stāvoklis, vielmaiņa kļūst aizvien intensīvāka, kas savukārt paātrina matu augšanu un uzlabot to stāvokli.

Un visbeidzot, bezamonjaka krāsas CHI Ionic, kas tiek izmantotas procedūras laikā, zīda iekrāsošanā nesatur toksiskas vielas. Tas ir, izslēdz negatīvo ietekmi uz krāsu un ķermeni kopumā. Tieši tāpēc ASV – valstī ar samērā stingriem nosacījumiem drošai produkcijai, krāsas CHI ir oficiāli atļautas lietošanai grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā.

Galvenās iezīmes CHI krāsai:

1. Pilnīgi nesatur amonjaku. Kompanijā nav tādu tehnoloģiju ar kuru ražo amonjakkrāsas. Rīcības pamatā ir CHI krāsas principiāli jauns mehānisms, mijiedarbība krāsai ar matiem. Amonjaka neesamība CHI produktos var saglabāt integritāti matu krāsojumu laikā, kā arī, lai izveidotu dzīvīgu, mirdzošu, pilnu ar krāsu.  CHI – netoksiska krāsa. Tas nodrošina ērtu un drošu vidi salonā, gan meistariem, gan klientiem.

2. CHI Keramika 44. Krāsa spēj pigmentu iespiest dziļi matu struktūrā un droši nostiprināt. To nodrošina unikāls maisījums no keramikas «CHI 44″, kas sastāv no 44 neorganiskiem savienojumiem. Šī tehnoloģija ļauj saglabāt matu struktūru un iegūt neticamu krāsu stabilitāti. Tas ir liels sasniegums pastāvīgā krāsošanā!

3. Zīda bāzes. Bāze visām CHI krāsām ir zīda krēms. Pateicoties viņam, notiek intensīva matu atjaunošana, ja iepriekš tie ir bijuši bojāti. Turklāt zīda ieviešana matu struktūrā, nodrošina spīdumu ilgu laika periodu.

4. Jonu tehnoloģija. Pozitīvi uzlādētas (katjona) krāsu molekulas apvieno ar negatīvi lādētiem matiem, kas nodrošina pigmentu matu iekšpusē. Sakarā ar jonu piesaisti, krāsošanas rezultāts piedāvā nepārspētu krāsas izturīgumu un noturīgumu.

  5. Vienota sistēma. Krāsu paletē ir 96 gatavas krāsas, kā arī dažādu toņu matu krāsu piedevas, kas palīdz izveidot vairāk nekā 1000 dažādas noturīgas, piesātinātas krāsas.  Visus produktus var sajaukt ar otru bezgalīgi, sasniedzot neierobežotus krāsošanas rezultātus. CHI Ionic Matu krāsošana ir kļuvusi par terapeitisku ārstēšanu, lai atjaunotu spēku un skaistumu jūsu matiem. Matu krāsa  CHI Ionic bez amonjaka tika izveidota vairāk nekā pirms 25 gadiem, bet tikai tagad izturīgās bezamonjaka krāsas piedāvā plašāk arī citas matu kosmētikas ražotāji.